Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku
Bankerat půjčky

 

Lze hypotéku nahradit obyčejnou půjčkou?

Online žádost o hypotéku od BáječnáHypotéka!

Jestliže Vám nechce banka poskytnout půjčku na bydlení a peníze na bydlení potřebujete, pak je také možné se obrátit na nebankovní firmy jako je ExpressCredit.cz. Takové firmy totiž poskytují peníze bez udání účelu půjčky. Jestliže půjčené peníze využijete na financování výdajů spojených s bydlením a nebo pojedete na zahraniční dovolenou – to už je na vás.

Je dobře, že existují na českém trhu i společnosti, které půjčku poskytnou na jakýkoliv účel a poskytnou peníze rychle – jedná se o produkt rychlá půjčka. Pokud chcete získat od firmy peníze, musíte samozřejmě firmě nějak sdělit své osobní údaje jako je jméno, adresa a podobně. Pro poskytnutí hypotéky na bydlení je třeba obvykle něčím ručit a žádat zdlouhavě u banky, zato u nebankovní neúčelové půjčky – půjčky na cokoliv můžete vše zajistit například jen pomocí internetu a SMS.

Jak již bylo uvedeno, je třeba abyste firmě sdělili nějaké informace o sobě. Často slouží k tomuto účelu registrační formulář. Registrační formulář je podstránka odkazovaná z hlavní stránky firmy půjčující peníze. Může zde být uvedeno například: získejte půjčku, požádat o půjčku a podobné. Po odeslání formuláře firmě vás firma bude kontaktovat například telefonicky.

Podepsat úvěrovou smlouvu – smlouvu o půjčce na bydlení můžete i pomocí SMS, souhlas pomocí SMS má totiž podobnou váhu jako psaný podpis. Ne všechny firmy však SMS půjčky provozují a ne všechny mají stejná pravidla pro poskytnutí peněz. Před tím, než si nějakou půjčku vezmete, pravděpodobně budete zkoumat několik nabídek firem abyste si vybrali tu nejvýhodnější.

Jako ukazatel výhodnosti půjčky může být třeba tzv. RPSN. Je to roční procentní sazba nákladů, tedy jaké budou vaše náklady na půjčku za rok. Pokud si berte půjčku jen na pár dnů a platíte poplatek 20%, budou náklady za rok pravděpodobně gigantické i do tisíců procent. Následně můžete porovnat RPSN více firem a zjistíte kde je půjčka nejvýhodnější oproti produktu hypotéka na bydlení. Před sjednáním půjčky si také dohledejte na internetu recenze a zkušenosti bývalých klientů. Vaše měsíční splátka by neměla přesáhnout 50% peněz jež vám každý měsíc zbývají z výplaty.

Slova:  
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář